Listopad 2012

Luxus, romantika a to přímo ve středu města Brno

12. listopadu 2012 v 19:54 | Zdeněk Štěpánek |  Hotely a penziony
Dokonalá relaxace a příjemné chvíle v romantickém hotelu, který se pyšní bohatou rodinnou historií. Ano, to jsou vlastnosti opravdu luxusního hotelu v centru města Brno. Královské ubytováni, to je hotel Royal Ricc.
Hotel Royal Ricc není ale jenom luxusní ubytování, hotel má také výbornou kuchyni a skvělého šéfkuchaře, který se stará o to, aby všem návštěvníkům opravdu chutnalo. Restaurant hotelu nabízí velký výběr z české, ale i mezinárodní kuchyně. Restaurace v hotelu je opravdu útulná a působí velmi romanticky.
A když už romantická restaurace, tak v Brněnském hotelu nesmí chybět i vinárna, která podporuje známé a uznávané moravské vinaře.
Hotel Royal Ricc je nejen výjimečný svým luxusem, ale také tím, že je možné v tomto hotelu pořádat různé firemní akce, kterými každý zaměstnavatel určitě dokáže potěšit své zaměstnance. Personál hotelu je navíc schopný všechny tyto akce zorganizovat na klíč a to včetně konferenčního vybavení.
Luxusní hotel Royal Ricc se nachází v centru města Brna.
Dalšá zajímavé doporučení a články, najdete i zde.
http://stojizazminku.blogspot.cz/

Jak vlastnit úspěšné webové stránky

11. listopadu 2012 v 11:47 | Zdeněk Štěpánek |  Internet a tvorba webu
Mít úspěšné webové stránky by chtěl mít každý podnikatel či firma, která potřebuje získávat nové zákazníky přes internet. Ale proto, že je konkurence na internetu čím dál silnější, tak to v některých případech nemusí být až tak jednoduché. Samozřejmě záleží v jak hodně konkurenčním oboru se firma či podnikatel nachází. Bez ohledu na to jak hodně je silná konkurence na internetu, každý majitel webových stránek by měl především myslet na své uživatele webových stránek. To je základ úspěchu.

Jak začít s prezentací na internetu

Webové stránky si dnes může pořídit opravdu každý, protože jejich zhotovení, už není tak složité a v mnoha případech k tomu není potřeba programování a vůbec znalosti jiných technologií. To ale neznamená, že pokud si webové stránky zhotovíte svépomocí, budete mít hned super web, na který vám bude chodit spousta lidí a vy tak budete získávat mnoho nových návštěvníků. Není tomu tak. Tvorba webových stránek je sice jednodušší na výrobu, ale pokud web nebude zhotoven profesionálem, nebo profesionální firmou na tvorbu webu, nebudete mít úspěch. Samozřejmě je důležité co od webových stránek očekáváte. Pokud budete chtít mít jenom nějaký jednoduchý blog, určitě není potřeba platit firmě na tvorbu webových stránek, to opravdu zvládne dnes už každý.

Proč si na tvorbu webu zvolit firmu?

Odborníci v tomto oboru by měli stoprocentně vědět, co dělají a měli by umět zvolit to nejlepší řešení právě pro vaši prezentaci na internetu. Odborníci na tvorbu webových stránek by měli fungovat i jako konzultanti a měli by umět poradit i po zhotovení webových stránek či eshopu. Firemní prezentace by měla působit věrohodně a profesionálně a odborníci na tvorbu webových stránek by vám měli toto předvést hned při zhotoveném grafickém návrhu.
V tomto oboru je hodně konkurence a proto by bylo vhodné si dát práci při hledání kvalitního dodavatele webových stránek. Pokud chcete, aby právě ty vaše webové stránky, byly zhotovené na profesionální úrovni, neváhejte kontaktovat firmu eNEXT na adrese www.enext.cz