Únor 2013

Autobusová doprava

15. února 2013 v 7:41 | Zdeněk Štěpánek |  Cestování
V čem má autobusová doprava výhody oproti jiným druhům dopravy? Určitě to bude to, že se nemusíte starat o to, jestli jedete správnou cestou a o řízení. Nemusíte se starat v podstatě o nic. V klidu se můžete usadit a sledovat krajinu a lidi z okna. Pohodička, která za to stojí. Ale nesmíte být nerv, jako jsem já. Já totiž nemám rád, když za mě řídí někdo jiný, jsem prostě nervózní, proč? Nevím. Mám rád bezpečnou jízdu, ale v tom smyslu, že člověk, který řídí autobus, nebo osobní automobil, je plně koncentrovaný na cestu.

Řidič autobusu, který měl rád filmy a sledoval je při řízení

Asi před šesti lety jsem cestoval autobusem z Německa a musím říct, že to byl pro mě docela "zážitek", bál jsem se, ale nemohl jsem to nikomu říct, protože ostatní byli v naprostém klidu, navíc to byli spolupracovníci, byl jsem tam totiž pracovně. V čem byl teda problém? V řidiči, s prominutím, byl to magor. Sledoval filmy při řízení autobusu, ve které bylo cca 35 cestujících. Přijde vám to jako bezpečná autobusová doprava? Mně ne. Nad hlavou měl obrazovku a každou chvíli se nahýbal takovým způsobem, aby přesně viděl co se děje nového ve filmu a navíc se u toho opravdu připitomněle uculoval, bala to komedie, taková ta Americká komedie. A nebyla jedna, pokaždé když film skončil, doufal jsem, že je opravdu konec a řidič našeho autobusu se bude konečně věnovat bezpečné jízdě nového Ikarusu na Německé dálnici. Ne, následoval další debilní film z Ameriky a takhle tomu bylo až do Plzně. Jízda autobusem byla pro mě doslova horror. Byl jsem šťastný, že jsem to přežil, protože jsem opravdu celou cestu z Německa, která trvala asi 8 hodin myslel jenom na to nejhorší. Tak asi jenom k tomu, kdy může být cesta autobusem opravdu otravná, teda jenom pro někoho jako jsem já.

Bezpečná autobusová doprava

Pokud hledáte na vaší cestu autobusovou dopravu, která bude opravdu bezpečná, neváhejte oslovit firmu CZ AD Praha.

Pracovní oděvy a jak moc jsou důležité

11. února 2013 v 20:32 | Zdeněk Štěpánek
Při práci je určitě velice důležitý mít kvalitní pracovní oblek, ať už se jedná o prácí v luxusním hotelu jako je hotel Royal Ricc. Nebo když se jedná o práci např. na rušné ulici, kde je pracovní oblečení důležité především z bezpečnostních důvodů. Pracovní oblečení by vám mělo, poskytnou kvalitní ochranu při vaší práci, ale také dostatečná komfort, který vám bude práci usnadňovat. I když je pracovní oblečení takto důležitým doplňkem při práci stále se najde mnoho firem a drobných podnikatelů, kteří berou pracovní oblečení jako nadstandardní vybavení při práci. Zaměstnanci těchto firem dost často pracují v nevyhovujícím pracovním oblečení a dostávají se velice často do určitého rizika, kdy by mohl následovat mnohdy i závažný pracovní úraz. Jakmile si člověk začne uvědomovat možné následky, které by mohli vzniknout, jenom z důvodu, že není použit pracovní oblek, raději si jej zakoupí. Bohužel, dost často se stávám, že je už pozdě.

Pracovní oděvy a jejich důležitost

Každý dělník, který se pohybuje i v minimálně nebezpečném prostředí, by měl mít pracovní oblek. Pracovní oblečení je známkou profesionality a působí velice věrohodně, pokud pomineme bezpečnostní účely pracovního oblečení. Stejně jako vysoce postavený manažer má profesionální oblek, tak i dělník by měl mít pracovní oblek, který je přizpůsobený k jeho práci. Další velkou výhodou pracovních oděvů je jejich přizpůsobeni k práci. Kvalitní montérky mají perfektně umístěný kapsy a nedá se to srovnat, jako kdybyste místo montérek použili staré rifle, které nikdy nebyly vyrobeny k pracovním účelům. Jak už bylo psáno, bez ohledu na to jaký obor se jedná, pracovní oblečení je nesmírně důležitou součástí, každého pracujícího člověka. Investice do kvalitního pracovního oblečení se určitě vyplatí.

Pracovní oděvy Dafne

Hledáte kvalitního dodavatele pro pracovní oděvy. Hledat už nemusíte, stačí navštívit webové stránky firmy Dafne a zcela jistě si už sami vyberete.