Webové stránky zhotovené na míru

6. července 2013 v 14:15 | Zdeněk Štěpánek |  Internet a tvorba webu
Mnoho podnikatelů, především těch začínajících se snaží podnikat za co nejmenší náklady, to není na škodu, problém ale je v tom, kde se snažit šetřit a kde se to opravdu nevyplatí. Už asi víte, kam směřuji, protože nadpis článku jasně vypovídá, o čem článek bude. Ano, vyrábět webové stránky svépomocí, nebo někde přes známého tzv. na koleně, se vám opravdu nevyplatí.
Pojďme si uvést několik důvodů proč si raději nechat zhotovit webové stránky od odborníků nebo odborníka v tomto oboru.
Firma nebo profesionál na tvorbu webových stránek, by vám měl poradit, jak postupovat a co by měly webové stránky obsahovat, aby byly přitažlivé a působily maximálně věrohodně. Stačí vyslovit vaše přání a měli byste hned dostat jasné a srozumitelné informace. Oslovte více firem a nebojte se oslovit jak menší, tak větší firmy.

Kolik stojí webové stránky?

Mnoho lidí nemá jasnou představu, kolik webové stránky opravdu stojí a to včetně jejich provozu. Opět, vemte si na tento průzkum více času. Podívejte se na internetu na různé ceníky webových stránek. Zde je příklad ceníku na tvorbu webových stránek. Nebojte se zavolat a zeptat se na cenu. Profesionálové na tvorbu webových stránek, by vám neměli nikdy říci přesnou cenu, jednoduše, protože to není možné. Cenovou kalkulaci lze zhotovit až po obdržení jasných požadavků ze strany klienta. Pokud narazíte na někoho, kdo vám poví, že cena za webové stránky je např. 5 000 Kč, aniž by po vás potřeboval konkrétní požadavky, které máte na vzhled a funkcionalitu webu, raději se obraďte na někoho jiného, i když cena bude zajímavá, ale jak jsem psal na začátku, na webových stránkách se opravdu nevyplatí šetřit.
Pokud se rozhodnete hledat odborníky na tvorbu webových stránek, neváhejte oslovit firmu eNEXT - tvorba webových stránek a internetový marketing. Rádi vám poradí a zhotoví webové stránky na míru.
Dále si určitě předčtěte tento článek, co to jsou wireframy, i když se to nezdá, je to jedná z nejdůležitějších částí na tvorbu firemní prezentace bez problémů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 6. července 2013 v 14:21 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 Zdeněk Štěpánek Zdeněk Štěpánek | E-mail | Web | 13. července 2013 v 13:01 | Reagovat

Jdi se vysrat magore!!![1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama