Srpen 2013

Opravdu příjemné a romantické ubytování v Brně na vysoké úrovni

6. srpna 2013 v 12:28 | Zdeněk Štěpánek |  Hotely a penziony
Asi před týdnem jsem se svojí přítelkyní ubytoval v hotelu, který nám opravdu pobyt v druhém největším městě České republiky a největším městě Moravy zpříjemnil. Je pravda, že jsme byli připraveni na to, že hotel bude určitě luxusní, protože jsme předem věděli, že je čtyřhvězdičkový a na webových stránkách jsme si prohlédli všechny fotografie pokojů, které jsou opravdu kvalitní a odpovídají realitě. Co ale na webu nelze zjistit, je kvalita služeb a profesionalita personálu. Ta je v hotelu Royal Ricc opravdu na vysoké úrovni. Znáte to takové "suché" přivítání v hotelích, kde stojí jeden nebo dva recepční za přepážkou? To v hotelu Royal Ricc skutečně není, přivítala nás opravdu sympatická slečna, nebo paní recepční a její komunikace, včetně odpovědí na naše otázky byla vskutku profesionální.
Mrkněte na webové stránky - ubytování Brno - pokoje hotelu Royal Ricc.

Ubytování v našem pokoji

Jakmile jsme otevřeli náš pokoj, doslova nám spadla čelist. Jedním slovem nádhera. Perfektně klimatizovaný pokoj s kazetovými stropy a vitrážovými okny. No prostě nádhera. Začali jsme pátrat po dalším. Koupelna - nádherná velká vana a koupelna vybavená fénem a tělovou kosmetikou. Museli jsme to vše pozvolna vstřebávat, protože upřímně řečeno, na takovýto komfort nejsme s přítelkyní zvyklí. Lehli jsme si na velkou a krásnou postel a užívali si naše ubytování v hotelu. Nechtělo se nám vůbec ven, tak jsme si řekli, že si to musíme užít, než vyrazíme do rušných ulic města Brna.
Asi po dvou hodinách jsme vyrazili do města. Vše bylo jako na dlani, protože hotel je opravu perfektně lokalizován, přímo ve středu města.
Našli jsme pěknou restauraci a naštěstí večeře byla opravdu fajn, výborná. No prostě ideální pobyt v Brně. Pokud se chystáte navštívit Brno, určitě neváhejte vyzkoušet hotel Royal Ricc, cena ubytování opravdu odpovídá nabízené kvalitě. Ubytování v Brně bude příjemné a mohu Vám zaručit, že budete spokojeni.
Článek, který by Vás také mohl zajímat: Návštěvnost horských středisek v létě stoupá