Listopad 2013

YouTube, placené kanály

3. listopadu 2013 v 20:45 | Zdeněk Štěpánek |  Počítače
YouTube již asi rok nabízí možnost placených kanálů pro známé firmy a značky. Momentálně je do tohoto programu zapojeno asi 50 společností se, kterými má provozovatel tedy společnost Google smlouvu.
YouTube, však nyní mění podmínky placených kanalů a překvapivě k lepšímu. Nyní je možné zaregistrovat placený kanál již od 10.000 odběratelů. Cena za zobrazení kanálů je inviduální, zhruba od 0,99 dollarů a výše. Zajímavostí může být, ale to, že YouTube si kdykoliv může cenu za zobrazení upravit.
Platba za prémiové kanály bude uskutečněna pomocí Google Wallet. 55% zisku dostane uživatel, 44% zisku si nechá YouTube tedy Google Inc. Google čeká, že placených kanálů bude velmi rychle přibývat a, že se rozšíří metoda digitálních plateb. Jak rychle se tato metoda rozšíří v ČR ještě uvidíme, v Česku zatím nikdo do takovéhoto programu nikdo zaregistrován není, ale je to pouze otázka času.

Posilování – cesta ke zdraví

2. listopadu 2013 v 10:34 | Zdeněk Štěpánek |  Fitness
Posilování a kulturistika je s námi již dlouhá staletí. Člověk vždy touží být silnější a není spokojený se svou postavou. Ve všech možných variantách nám připadá, že právě ta naše postava není vůbec dokonalá. Ať se tedy snažíme sebevíce, nikdy není možné dosáhnout úplného ideálu. Každopádně ale existuje možnost, ve které se k němu alespoň přiblížíme, což není v žádném případě špatné. Posilování nám jistě dodá mnohem větší sebedůvěru, neboť naše tělo do určité míry nabere svalovou hmotu, díky které se budeme cítit rozhodně příjemněji.

Kulturistika a její uplatnění v běžném životě

V každém směru nám může být samotná kulturistika nápomocna v každodenním životě. Když se totiž zamyslíme, co všechno v posilovně vypotíme, tak je nakonec velice zřejmé, že právě posilovna je tím pravým místem, kde se naše tělo zocelí takovým způsobem, který nás dokáže odrazit k lepším výkonům. Jedinečnost posilovacího procesu ukrývá mnoho možností, které jsou samozřejmě natolik zřejmé, že o nich nemá ani smysl spekulovat. Když se rozhodneme všechny cviky s posilovacími stroji vyzkoušet, měli bychom mít vždy na paměti, že není všechno zlato, co se třpytí. K úrazu totiž v posilovně můžeme dojít mnohem rychleji, než kdekoliv jinde, což samozřejmě má své velké klady, ale i zápory. Poznáme tak neskutečné možnosti, které se nám nabídnou. Když se totiž jedinečnost tohoto procesu skloubí s jeho náročností, poznáme změny na těle okamžitě. Posilovací stroje jsou ve skutečnosti jakési spalovače tuku, což nám hlavně prospěje tehdy, když opravdu budeme chtít o nějaké to kilo navíc přijít. Když se nakonec takové posilování nepřehání, je příjemné a dokáže nám vlít do těla spoustu nové energie.

Posilování - touha být silnější kulturistika

Člověk má již odedávna touhu být silnějším, pružnějším a také mrštnějším. Když si tedy vyberete právě tuto variantu, jak se zdokonalit, zvolte nejefektivnější způsob - kulturistiku, která má jednoznačně něco do sebe. Když se zvolí ta nejsprávnější varianta posilování, nemusíme se již tolik snažit a najednou poznáme, že právě posilovna a vše s ní spojené má ohromné množství všech různých kladů, které se ale mohou nakonec změnit v lákadlo - drogu, která nás naprosto pohltí. Taková droga ale není příliš škodlivá, takže se jí nemusíte bát.

Posilování v posilovně

Rozdíl mezi posilováním doma a v posilovně je jednoznačný. Posilovna sama o sobě je přímo uzpůsobena k tomu, abyste se v ní snažili vaše tělo zkvalitnit takovým způsobem, jak jen to je možné. Když už se totiž vydáte na nějaké to posilovací cvičení, určitě se vám nebude chtít tam jen tak sedět a koukat na ostatní, jak se snaží a trápí u posilovacích strojů. U některých je možná vidět, že používají creatin, za pomocí kterého vám svaly nabudou do větších rozměrů. Tím pádem se samozřejmě budete chtít snažit zesílit tak, aby vaše svaly měly stejné objemy. Když se ale zamyslíte nad svým snažením, rozhodně nemusíte po menších neúspěších hned věšet hlavu. Jednoznačná pomoc se ukrývá pod názvem steroidy. Ty vám pomohou k nabrání svalová hmoty velice rychle a hlavně účinně. Rozhodnout se však musíte nakonec sami, zda užijete chemii, nebo budete dlouhé týdny a možná i roky cvičit, abyste dosáhli dokonalé tělesné schránky.
V posilovně samozřejmě najdeme různé posilovací stroje, které nás dokáží zvednout a začít spalovat všechny přebytečné tuky. V nich je totiž nehromaděno zbytečně mnoho energie a z toho důvodu se nám zvyšuje tělesná váha. Proto raději zvolme takovou možnost, která je rozhodně tou nejlepší možnou. Když se rozhodneme posilovat v posilovně, určitě nás potěší mnoho faktorů, které bychom neměli opomenout. Různé cviky se totiž musí dělat skutečně poctivě, abyste nakonec v posilovně netrávili zbytečně svůj čas. Zde totiž nepodvádíte nikoho jiného, nežli sami sebe. Proto se vždy zamyslete nad tím, když se budete chtít ulít. Nikdo vás přeci jen do posilování nenutí, takže v čem by asi tak mohl být ukrytý problém? Když máte na výběr, zvolte to, co se nejvíce oceňuje. Nechoďte do posilovny kvůli nikomu jinému než kvůli sobě.
Zdravá výživa, kterou doplňují aminokyseliny v nás zanechá mnoho pozitivní energie, která poté může být využita právě při sportování tohoto typu. Když se totiž rozhodneme posilovat, většinou jde s tímto předsevzetím i zdravá výživa, která nám dodá všechnu potřebnou energii, která nás nakonec nakopne k takovým výkonům, že se budeme moci od všeho oprostit. Jedině tak máme šanci na dokonalou postavu.