Prosinec 2013

Vydělávající webové stránky

2. prosince 2013 v 21:23 | Zdeněk Štěpánek |  Internet a tvorba webu
Je to jednoduché. Chceme mít webové stránky, aby nám generovaly nové klienty, vydělávaly peníze, prodejem produktů, služeb. Jste živnostník a říkáte si, že webové stránky nepotřebujete? Potřebujete, a potřebujete kvalitně zhotovené webové stránky, které budou plnit svůj účel, budou vám vydělávat peníze.

Jak na kvalitní webové stránky?

Neuvěřitelné množství živnostníků, ale i firem dělají zásadní chybu. Za každou cenu chtějí ušetřit na tvorbě webových stránek. Nepřipadá v úvahu, aby dali do kvalitních webových stránek např. 40 000 Kč. To si raději nechají zhotovit web za 5 000 Kč. Až po roce zjistí, že jim webové stránky neplní účel, nevydělávají peníze. Proč? Protože sami o sobě webové stránky jsou jakoby nebyly a pokud jsou vyrobené člověkem, který nemá v tomto oboru dostatek zkušeností, může se stát, že webové stránky budou fungovat asi tak, jako by vůbec neexistovaly. Proč tomu tak je? Můžete si dát dva weby vedle sebe, které budou na oko absolutně stejné, ale jeden s nich bude kvalitně zhotovený a druhý bude na nic. Ano, je to tak. Ještě horší je když si necháte zhotovit webové stránky u někoho, kdo nedokáže perfektně navrhnou strukturu celého obsahu webu. Struktura hraje obrovskou roli. Dále webové stránky musí být zhotovené tak, že budou opravdu věrohodně působit na své uživatele. Návštěvník webových stránek bude mít jistotu, že se nachází u profesionálů, protože webové stránky jsou taky profesionálně zhotovené.
Je pravda, že pokud budou webové stránky kvalitní, můžou se vám během jednoho roku několikrát zaplatit. Pokud si ale necháte vyrobit webové stránky, které sice budou levné, ale nebudou vám konvertovat návštěvníky v zákazníky, jednoduše jste vyhodili peníze z okna.
Pokud máte zájem o profesionály na tvorbu webových stránek, neváhejte oslovit firmu eNEXT. Tvorba webových stránek je jejich parketa a opravdu vám mohou pomoci s podnikáním na internetu a to za spravedlivou cenu.