Leden 2014

Levné ubytování v hotelích po celém světě

15. ledna 2014 v 20:31 | Zdeněk Štěpánek |  Hotely a penziony
Na stránce vicki.sk jsme pro vás připravili novinku - možnost zarezervovat si levné ubytování v hotelech různých kategorií po celém světě. Ve spolupráci se společností Booking.com jsme pro vás připravili jednoduchý vyhledávač, pomocí kterého si můžete najít cenově výhodné ubytování ve světě.Výhody rezervace přes stránku Booking.com :

  • pravidelně aktualizované nejnižší ceny ubytování v hotelech
  • žádné rezervační poplatky
  • rezervace v češtině
  • platba za ubytování až po příjezdu do hotelu
  • více než 73 000 hotelů v 71 zemích světa
  • zajištěna rezervace
Pokud se chystáte do Brna a chtěli byste se ubytovat v romantickém hotelu, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami, neváhejte navštívit hotel Royal Ricc, který se nachází na Starobrněnské ulici, přímo v centru města Brno. Fotografie pokojů naleznete zde: www.royalricc.cz/ubytovani-brno
Zarezervovat si ubytování je opravdu velmi jednoduché. Na stránce Levné ubytování hotely (vicki.sk/lacne-ubytovanie) stačí do vyhledávače vepsat destinaci a datum příjezdu a odjezdu a kliknout na tlačítko »Hledat ubytování«. Výsledky vyhledávání se vám zobrazí v novém okně. U každého hotelu najdete nejen podrobné informace a aktuální fotografie, ale i názory reálných návštěvníků daného hotelu.
Stránka Booking.com patří mezi nejnavštěvovanější portály nabízející rezervace ubytování ve světě. Každý měsíc ji navštíví více než 30 milionů unikátních návštěvníků. Společnost má kanceláře ve všech důležitých metropolích (Barcelona, ​​Dubaj, Londýn, Moskva, New York, Paříž, Řím, Singapur, Tokyo a další). Stránka je dostupná v 24 jazycích a celkově nabízí ubytování v 73 000 hotelech v 71 zemích světa.
Odkazy na rezervační stránky pro jednotlivé světová města najdete také v patě stránky vicki.sk.
Zajímavý článek o hotelech, které se specializují na něžná pohlaví. Women friendly hotely

Jak si vybrat nábytek co nejvýhodněji

6. ledna 2014 v 21:47 | Zdeněk Štěpánek |  Bydlení
Sháníte skříně, postele a jiný nábytek? Koupě nábytku může bolet. Když se na to připravíte, můžete předejít následné nespokojenosti. Podívejte se, co může taková "příprava" zahrnovat ...

Udělejte si jasno v tom, co potřebujete

Rozhodněte se, jaký nábytek potřebujete a jak dlouho ho budete využívat. K jakému účelu nábytek použijete by mělo rozhodnout o tom, kolik za něj utratíte. Například pokud kupujete dětské postele, které budou využívány jen několik let, rozpočet bude přirozeně nižší, než když kupujete skříně do ložnice nebo nábytek do obývacího pokoje, který by měl sloužit "věčně". Nebo alespoň o něco déle.

Uvědomte si, jak budete nábytek používat

Pokud máte malé děti, pravděpodobně budete chtít nábytek, který u nich obstojí. Počítejte s tím, že děti mohou nábytek zašpinit, roztrhat a rozbít. Na druhé straně, pokud děti nemáte nebo již vyrostly, můžete si dovolit stylovější nábytek a "méně odolné", ale pěkné materiály. Rozumné je také zvážit, zda se nevyplatí zainvestovat do kvalitnějšího materiálu s delší životností, např.. na postele do ložnice.

Postele vybírejte s ohledem na zdravý spánek

Pokud jde o postele, měly by vás zajímat hlavně matrace. Třetinu života strávíte v posteli a kvalita vašeho spánku určuje kvalitu vašeho života a zdraví. Postele by měly být proto vybaveny matrací, která odpovídá vašemu životnímu stylu a poskytne vašemu tělu ideální podmínky pro spánek. Každý člověk má jiné preference. Nejlepší je, když si váši vysněnou matraci můžete i vyzkoušet.

Nábytek do kanceláře by měl být ergonomický a pohodlný

Pokud vybíráte kancelářský nábytek, nesnažte se ušetřit. Podívejte se zde: www.kancelarskynabytek-potrusil.cz Vybírejte ergonomický a pohodlný nábytek. Špatná židle nebo stůl bývá začátek nepříjemných onemocnění a bolestí, jako je bolest zad, bolest hlavy, únava očí další nepříjemnosti, únava, ztráta soustředěnosti a podrážděnost při práci lze také připsat na účet nesprávnému nábytku.

Zohledněte omezení prostoru

Pokud kupujete více než jeden kus nábytku, nejlepší bude, když si vypracujete půdorys místnosti. Takový grafický návrh vám pomůže využít prostor co nejlépe. Vyhnete se tak situaci, že skříně a jiný nábytek nebudete mít kam "nacpat".

Dohodněte si rozpočet

Teď už víte, jaký nábytek potřebujete, v jaké kvalitě a za jakým účelem. Ještě předtím, než se vydáte nakupovat, předem si stanovte, kolik za nový nábytek utratíte. Pak se vašeho rozhodnutí držte. Předem se rozhodnout, kolik zaplatíte, vám pomůže vyhnout se manipulaci ze strany prodejců.

Vyberte si spolehlivý obchod.

Obecně platí, že nejspolehlivější jsou přímo výrobci. Výrobce je obvykle vstřícný a dokáže splnit i ta nejtajnější přání zákazníka. Když jste si už svého výrobce vybrali, všímejte si referencí. Nejlepší reference jsou spokojení zákazníci a stáli odběratelé firmy. Jelikož nábytek není levná záležitost, kupujte nábytek s dostatečnou zárukou.