Resposivní webové stránky se vám vyplatí

16. ledna 2016 v 17:06 | Zdeněk Štěpánek |  Internet a tvorba webu
Žijeme v mobilní době, svět a technologie se tomu musí chtě nechtě přizpůsobit. Jedním z příkladů jsou webové prezentace na internetu, konkrétně to je responsivní design webu, který je aplikován do webových stránek, tak aby se automaticky přizpůsobovaly mobilním zařízením.

Proč si nechat vyrobit responsivní web?

Webová prezentace, která se dokáže přizpůsobit mobilním zařízením se bude mnohem lépe svým uživatelům zobrazovat jak na mobilu, tak na tabletech. Prostě se bude chovat tak, aby si uživatel mohl web mnohem lépe prohlížet, jak na mobilu, tak například i notebooku. Velkou výhodou toho je, že se stále jedná o jednu prezentaci. Nemusíte mít jednu verzi pro mobily a druhou pro stolní počítače, opět velká výhoda tedy je v tom, že spravujete jenom jednu prezentaci a ta se pak přizpůsobuje podle toho na jakém zařízení si ji uživatel prohlíží.
Intuitivní webová prezentace znamená větší zisky pro majitele, jelikož uživatelé jednoduše mohou provést objednávku z poptávkového formuláře přímo z mobilu, nebo tabletu. Pokud webová stránka nebude responsivní a nepřizpůsobí se displeji, bude mnohem hůře čitelná pro svého uživatele a tím jej logicky může odradit a přimět ho přejít ke konkurenci. To je jasný důvod, proč si nechat vyrobit responsivní webové stránky.

Kolik stojí responsivní webové stránky

Ceny za tvorbu responsivního webu mohou být různé, vše záleží na velikosti prezentace a jak dlouho bude redesign trvat. Cena se odvíjí od času realizace. Pokud vám záleží na kvalitě, určitě byste neměli hledat tu nejlevnější variantu. Podívejte se na reference agentur, které vyrábějí webové stránky, ty vám napomohou k vašemu rozhodnutí. Ceny by neměly být přemrštěné, ale zase ne nápadně nízké. V tomto případě bude asi nejlepší použít vlastní selský rozum a tak malinko zapátrat. Pokud vám mohou doporučit firmu, neváhejte se podívat na www.enext.cz, myslím si, že zde byste mohli určitě uspět. Tvorba webových stránek je jejich hlavní činnost a s responsivnímy weby mají mnoho zkušeností. Pokud si necháte vyrobit zcela nové stránky, tak responsivní design dostanete hned v základu a tomu by tak mělo být dnes už vlastně všude. Jakmile vám bude nabízet nějaká firma responsivní design webu za extra příplatek, tak se určitě porozhlídněte někde jinde, možností je víc než dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama